חיפוש

שעווה חמה (Hot wax)

תארו לעצמכם ערב רומנטי - שמפניה מבעבעת, סדינים נקיים, תחתונים סקסיים והתאורה היחידה בחדר היא עשרות נרות שמאירים באור רך וצהבהב. ואז תדמיינו שנר כזה נשפך עליכם. זה אמנם לא נשמע להיט, אבל משחקי שעווה (הידועים גם כמשחקי חום) הם מהמשחקים הכי פופולאריים בקהילה, במיוחד בקרב מתחילים.

מאת תומא דאב

טיפות של שעווה אחרי שהתייבשו בשילוב עם מצבטי פטמות | צילום באדיבות אור

אז מה הקטע?

כאשר שעווה חמה נשפכת על הקורבן המיועד, היא גורמת לרוב לכאב מאוד מיוחד - שילוב בין שריפה, צריבה וכאב חד. ברגע שהשעווה נוחתת על העור, היא מתקררת, העור מתחת לשכבת השעווה המתקשה כלוא וכל תנועתיות תלויה בשבירת או קילוף השכבה.


התחושתיות גם כן נמנעת בשל אותה שכבה. הקילוף עצמו הוא תהליך לא נעים, במיוחד אם יש שיער גוף. כך נוצר מצב של כאב, שיכוך כאב, חוסר תחושה וגמישות, ואז שוב כאב ושיכוכו.


נשמע טוב. מה הסיכונים?

הסיכון המרכזי הוא כוויה. אם משתמשים בנר הלא נכון, גובה הנר נמוך מדי או בטעות מפילים נר דלוק, יכולים לקבל כוויה בדרגות חומרה שונות. הסוד להימנע הוא פשוט לפעול לפי ההוראות הפשוטות מאוד שנציין בהמשך.


אם כבר נוצרה כוויה, לטפל לפי הוראות רופא או רוקח, בהתאם לחומרתה.


אז יאללה, איך עושים את זה?

קודם כל, בוחרים את הנר הנכון למשימה. הנר האידיאלי מגיע לטמפ׳ התכה של 60 מעלות צלזיוס. נרות פארפין מגיעים לטמפרטורה זו. נרות סויה מגיעים לטמפ׳ דומה, אך לעיתים יותר גבוהה. נרות משעוות דבורים מגיעים לטמפ׳ גבוהה מדי.


ככל שמוסיפים דברים לתערובת של הנר, טמפרטורת ההתכה עולה. שמנים אתריים, צבעים, ושאר תוספות אינן מומלצות.


נרות שמותר וכדאי:

נרות 100% פארפין, ללא בישום, בצבע לבן.


נרות שלא מומלצים ואף אסורים:

נרות חנוכה, נרות יום הולדת, נרות משעוות דבורים, נרות ריחניים.


לאחר שבחרנו את הנר הנכון, יש לבחור את הצורה הנוחה ביותר עבור המטרה. מומלץ להשתמש בנרות בתוך מיכל כמו פחיות מתכת, מכיוון שהשעווה יכולה להצטבר בקלות בלי שהיא תטפטף על המטפטף.


נרות רגילים שאינם בתוך שום מיכל עדיפים לשימוש אצל אנשים מנוסים ביותר בתחום, עם רגישות מופחתת לכאב.


מצאנו לנו נר פארפין טהור בתוך פחית. כעת נדליק את הנר, וניתן לשעווה להצטבר. כאשר יש לנו שלולית מספקת, נכבה את האש, וניקח את הנר.


נטפטף את השעווה על האובייקט בגובה של בין 20 ל-40 ס״מ. נתחיל בגובה גבוה יותר, וננמיך לפי הסיבולת של האובייקט שלנו.


בטפטוף הראשוני מומלץ להתחיל עם מעט שעווה בגובה 40 ס״מ, ואז לבדוק שהכאב לא היה עז מדי, השעווה התקשתה על העור, אין כוויה וכולם מרוצים.


אין לרדת מתחת ל-20 ס״מ מכיוון שהשעווה צריכה לעבור דרך האוויר על מנת להתקרר מספיק כדי לא לגרום לכוויה.


אין לטפטף ליד הפנים והעיניים. לא מומלץ לטפטף על איברים אינטימיים אם אתם לא מאוד מנוסים, הנר הוא בטמפרטורה מאוד נמוכה והאובייקט עמיד מאוד לכאב.


כעת, השעווה התקשתה על העור. העור מתחת לשכבת השעווה ירגיש נוקשה. זה תקין. עכשיו יש לכם את החופש לטפטף כאוות נפשיכם. אפשר לטפטף מעל השכבה שקיימת וליצור מעטפת נוקשה שתמנע כל תחושה באותו אזור ואף תגביל את התנועה. אפשר לטפטף במקום חדש ומרגש. אתם השולטים בסיטואציה.


כאשר סיימתם את מלאכתכם, התחילו להסיר את השעווה מהאובייקט בעדינות. ניתן להסיר במקלחת תחת מים חמים, או לקלף ישירות במקום במידה ואין הרבה שיער גוף וזה לא כואב מדי. יש שמקלפים באמצעות כרטיס פלסטיק (כמו כרטיס אשראי) או מרית, אך הרוב מקלפים עם הידיים, ומשפשפים את העור להסרת השאריות.


יש לבדוק שהעור לא התגרה מדי מההסרה, ואם כן, אז למרוח משחה נגד כאב או קרם עשיר בלחות.


צילומים באדיבות אור


איך מתכוננים לסשן? למה כדאי לשים לב?

קודם כל, על האובייקט להכין את העור למטרה. יש לבדוק שאין פציעות באזורים שבהם נטפטף ולמרוח קרם לחות לפני הסשן עצמו. מומלץ לעשות פילינג לפני על מנת שתאי העור המתים יוסרו והעור יהיה גמיש וחדש, והתחושות יהיו עזות יותר.


אסור למרוח שמן עיסוי או אלכוהול לחיטוי ממש לפני הסשן! זה אמנם נשמע כמו רעיון סקסי למדי, אבל מדובר בחומרים דליקים ובמקרה שנר דולק יפול על הנשלט, אתם תסיימו את הערב במיון או במחלקה לטיפול בכוויות.


יש לפנות את אזור הסשן מחומרים דליקים ולדאוג למשטח ישר להניח עליו את הנרות. אם אנחנו מטפטפים בבית, יש לדאוג לסדין ישר או יריעת פלסטיק על מנת לא ללכלך בשעווה את הסביבה.


איפה רוכשים נרות מתאימים?

אפשר לרכוש אצל יצרני שעווה שמייצרים נרות למטרה הזאת בדיוק (למשל כאן). כמו כן, לכל חנות לאביזרי מין שמכבדת את עצמה יש נרות עם נקודת התכה נמוכה. העלות נעה בין 30 ש"ח ועד 100 ש"ח לרוב.


אם אתם כבר מנוסים ובטוחים בעצמכם, הכי קל למצוא נרות שבת מ-100% פראפין בכל סופרמרקט ומכולת. העלות נעה בין 10 ש"ח ל-20 ש"ח, וניתן למצוא בחבילות של 100 נרות.


עכשיו כשאתם יודעים את כל סודות השעווה: תבחרו נכון, תשחקו בטוח, ותהנו המון.


נכתב במקור ע"י תומא דאב בבלוג Tomah the Fetish

אפשר לרכוש נרות שיוצרו בעבודת יד עם הרבה אהבה למטרה משחקי שעווה בקישור כאן.

שתפו אותנו מניסיונכם

מה דעתכם על משחקי שעווה חמה? הגיבו פה בסוף העמוד. אתם מוזמנים לשתף מניסיונכם ולכתוב טיפים נוספים. אם יש לכם תמונות, אתם יכולים להעלות אותם כאן (בהסכמת המצולמים והצלם כמובן).


ועוד משהו...

אין להתייחס לתוכן בפוסט הזה כייעוץ או כהמלצה. יש להפעיל שיקול דעת ולהימנע מפעולות העלולות לגרום נזק. האחריות היא עליכם! אתר קשורים לא אחראי למה שאתם עושים על סמך מידע שקראתם בו.


מצאתם טעות?

מצאתם טעות בכתבה? אתם חושבים שהיא לא מלאה? עזרו לנו לשפר את הערך. כתבו לנו

רוצים לכתוב תוכן לאתר?

יש לכם משהו להגיד? רוצים לכתוב על תחום שאתם אוהבים? מעוניינים לספר על חוויה שעברתם? תהיו בקשר

כל הזכויות שמורות לאתר "קשורים" © 2019. אין להעתיק, לפרסם, להוריד או לעשות שימוש כלשהו בתוכן המופיע באתר, לרבות תמונות, קטעי וידאו, טקסטים, שמות משתמש ועוד, ללא אישור מראש ובכתב מבעלי האתר. האתר מיועד למבוגרים בלבד. כל הצילומים באתר הם של בני 18 ומעלה. האתר מקדם פרקטיקות המבוססות על הסכמה מלאה בלבד ואוסר פרסום של תוכן לא חוקי. התוכן המופיע באתר הוא המלצה לא מקצועית בלבד ויש להתייחס אליו ככזה. אין האתר אחראי לכל פעולה המבוצעת על סמך מידע באתר. יש להפעיל שיקול דעת ולהימנע מפעולות העלולות לגרום נזק. התוכן המפורסם באתר מפורסם ונגיש לכולם לכן הימנעו מלפרסם מידע אישי