צור קשר
אודות מי אנחנו?

אנחנו קבוצה של גברים חובבי בדס"מ שרוצים לחלוק את הידע שלנו בתחום ולבנות קהילה קינקית גאה בישראל. המטרה שלנו היא לאפשר למתעניינים בנושא נגישות למידע בעברית וליצור סביבה קהילתית בטוחה להתנסויות, מחקר והכרויות בהתבסס על תקשורת פתוחה, קבלה, תיאום ציפיות והסכמה מלאה.

האתר בנוי מכתבות, ערכים ופוסטים עם מידע על בדס"מ אותו תמצאו בתפריטים "מה חדש", "צעדים ראשונים" ו"הכל על בדס"מ" ומקבוצות המיועדות לשיתוף, שיחות והכרויות. יש לנו שתי קבוצות: קבוצה "ללא מחסום פה" לשיחות ושאלות וקבוצת "קשור אותי" להיכרויות. 

האתר מיועד למבוגרים מעל גיל 18 בלבד והוא כולל טקסט, תמונות וקטעי וידאו מפורשים של פרקטיקות מיניות מתחום הבדס"מ. אם אתה לא מעוניין להיחשף לתכנים כאלו, אנא הימנע מלבקר באתר.

האתר נמצא בהרצה והוא הוקם בהתנדבות של חברי קהילת הבדס"מ הגאה. מי שמעוניין לסייע לנו בכתיבת תכנים, ניהול הקבוצות, תרומת תמונות או אם יש לכם עצה או רעיון, נשמח לשמוע מכם. 

כל הזכויות שמורות לאתר "קשורים" © 2021. אין להעתיק, לפרסם, להוריד או לעשות שימוש כלשהו בתוכן המופיע באתר, לרבות תמונות, קטעי וידאו, טקסטים, שמות משתמש ועוד, ללא אישור מראש ובכתב מבעלי האתר. האתר מיועד למבוגרים בלבד. כל הצילומים באתר הם של בני 18 ומעלה. האתר מקדם פרקטיקות המבוססות על הסכמה מלאה בלבד ואוסר פרסום של תוכן לא חוקי. התוכן המופיע באתר הוא המלצה לא מקצועית בלבד ויש להתייחס אליו ככזה. אין האתר אחראי לכל פעולה המבוצעת על סמך מידע באתר. יש להפעיל שיקול דעת ולהימנע מפעולות העלולות לגרום נזק. התוכן המפורסם באתר מפורסם ונגיש לכולם לכן הימנעו מלפרסם מידע אישי ללא הסכמה