צור קשר
עזור לנו לכתוב תוכן

יש לך משהו מעניין להגיד? רוצה לפרסם תוכן באתר? אנחנו מחפשים כותבי תוכן בהתנדבות שיעזרו לנו לשפר את המידע שאנחנו מציעים לקהילה באתר. אז מה התכנים שאנחנו צריכים?

ערכים לקטגוריה "סוגי משחק"

יש הרבה פרקטיקות בדס"מ שעדיין לא הגענו לכתוב עליהם. יש לך מומחיות בסוג כלשהו של פרקטיקות בדס"מ? רוצה לשפר ערך קיים? אנחנו צריכים אותך! 

כתבות לקטגוריה "מידע שימושי" 

אנחנו מחפשים בעלי מומחיות שיכולים לכתוב ערכים על עזרה ראשונה, בדס"מ והחוק בישראל, כללי בטיחות וכל מה שאתה חושב שיכול להועיל למי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם הבדס"מ. 

כתבות לקטגוריה "סיפורים אישיים" 

יש לך חוויה מיוחדת שעברת ואתה רוצה לכתוב עליה? רוצה להיות בלוגר קבוע באתר קשורים? נשמח לשמוע ממך. 

כתבות לאזור "מה חדש"

נוסע לפסטיבל פולסום בברלין? היית במסיבה מטורפת? יש לך עדכונים מעולם הבדס"מ? אתה מוזמן להציע לכתוב כתבה ולשתף תמונות. 

מנהלי קהילה

אנחנו מחפשים גם מנהלי קהילה לקבוצות של אתר קשורים. 

למה אתה מחכה? שלח לנו הודעה!

כל הזכויות שמורות לאתר "קשורים" © 2019. אין להעתיק, לפרסם, להוריד או לעשות שימוש כלשהו בתוכן המופיע באתר, לרבות תמונות, קטעי וידאו, טקסטים, שמות משתמש ועוד, ללא אישור מראש ובכתב מבעלי האתר. האתר מיועד למבוגרים בלבד. כל הצילומים באתר הם של בני 18 ומעלה. האתר מקדם פרקטיקות המבוססות על הסכמה מלאה בלבד ואוסר פרסום של תוכן לא חוקי. התוכן המופיע באתר הוא המלצה לא מקצועית בלבד ויש להתייחס אליו ככזה. אין האתר אחראי לכל פעולה המבוצעת על סמך מידע באתר. יש להפעיל שיקול דעת ולהימנע מפעולות העלולות לגרום נזק. התוכן המפורסם באתר מפורסם ונגיש לכולם לכן הימנעו מלפרסם מידע אישי