top of page
חיפוש

כלובים (Caging)

כליאה בכלוב (Caging) מאפשרת לשולטים להרגיש היטב את הבעלות שלהם על הנשלט, בזמן שהנשלט עצמו נמצא בעמדת כניעה והשפלה אשר מבהירה לו היטב מה מקומו. בדומה לקשירה, כליאה בתוך כלוב שוללת מהנשלט את חופש התנועה שלו ומאלצת אותו להיות חשוף – אך לעומת קשירה, אין כאן סכנה של עצירת דם או הירדמות גפיים, ולכן נשלט יכול להישאר כלוא בכלוב זמן רב הרבה יותר מאשר הוא יכול להישאר קשור באותה תנוחה.

מאת Boundy


נשלט בכלוב | Photo by ProperBondage

בדרך כלל, נשלט ייכלא בכלוב כשהוא עירום לחלוטין. הכלוב יכול לשמש כתחנה שבה הנשלט ממתין בזמן שהשולט עסוק בענייניו, או כאמצעי ענישה. חוויה משפילה במיוחד יכולה להיות כליאה בכלוב בזמן שהשולט מארח חברים – והכלוב כמובן מוצב במקום נגיש והאורחים יכולים לצפות בנשלט כלוא בו עירום.

ישנם סוגים שונים של כלובים. הנפוצים הם כלובים לאילוף כלבים גדולים, שאותם גם ניתן להשיג בקלות יחסית בחנויות לציוד לחיות מחמד. כמו כן, בהזמנה אישית ממסגר או מיצרני ציוד BDSM פרטיים ניתן לרכוש כלוב גדול יותר בסגנון של תא מאסר או אפילו כלוב שנתלה מהתקרה. ככל שהכלוב גדול יותר, יכולת התנועה של הנשלט אמנם פחות מוגבלת – אך בדיוק משום כך הוא יכול לשהות בתוך הכלוב זמן ממושך יותר. חלק בלתי נפרד מחוויית הכליאה בכלוב היא הנעילה שלו, כך שהנשלט אינו יכול לצאת ממנו בכוחות עצמו.

לכאורה, ניתן להשאיר את הנשלט לבדו כשהוא כלוא בתוך כלוב מבלי לחשוש שייגרם לו נזק כלשהו. אולם יש לעשות זאת בזהירות ובאחריות רבה ורק כאשר מדובר בנשלט שמנוסה בכליאה או שהורגל לכך בהדרגה. נשלט שאינו מנוסה בכך עלול במקרה שכזה ללקות בהתקף חרדה או קלסטרופוביה – ואם השולט לא נמצא באזור, מדובר במצב מסוכן.

אך כאשר הכליאה מבוצעת באופן אחראי ובטיחותי, מדובר בחוויה שיכולה להיות מספקת ואף "מהנה" עבור שני הצדדים. השולט מפגין באמצעות הכליאה את הבעלות שלו על הנשלט – מבלי להתאמץ יותר מדי, ואילו הנשלט לומד לקבל את מקומו. נשלטים רבים, שזה הקטע שלהם, אף מעידים כי בתוך הכלוב הם מרגישים בטוחים ושלווים יותר. לכן, אל תתפלאו כשולטים אם הנשלט שלכם יתחיל פתאום לבקש במיוחד יותר ויותר זמן כליאה.

עבור אנשים שמזהים את עצמם יותר כ"כלבלב" או "חיית מחמד" מאשר "עבד" או "נשלט", החיבור לכליאה בכלוב בדרך כלל מובן מאליו. באופן טבעי, רבים מהם יהיו מעוניינים ב"זמן כלוב", מאחר שבתוך הכלוב הם נוטים "לשכוח" את חייהם האנושיים ואת הדאגות שבחוץ ולהתחבר לדמות החיה שלהם, מעין "סאבספייס". אם זה המצב, כמובן שלא ניתן להשתמש בכליאה כאמצעי ענישה. במקרה כזה – פשוט תנו לכלבלב את השקט שלו, עירום ונעול בתוך הכלוב. הוא יעריך את זה ויתגמל אתכם לאחר מכן.

בכל מקרה, אם לא קרה איזשהו אירוע בטיחותי או לא נאמרה מילת הביטחון, זה השולט שמחליט מתי הנשלט ייצא מהכלוב. כמו שאומרים ש"זה לא באמת סשן קשירה עד שהנקשר לא רוצה להשתחרר" – כך גם בסשן כליאה. ברגע שהנשלט יתחיל להשתעמם מהסיטואציה, אז מתחיל הכיף האמיתי. כמובן, כל עוד הכל מבוצע בהסכמה ובאופן בטיחותי ושפוי.


שתפו אותנו מניסיונכם

מה דעתכם על שימוש בכלובים? הגיבו פה בסוף העמוד. אתם מוזמנים לשתף מניסיונכם ולכתוב טיפים נוספים. אם יש לכם תמונות, אתם יכולים להעלות אותם כאן (בהסכמת המצולמים והצלם כמובן).

ועוד משהו...

אין להתייחס לתוכן בפוסט הזה כייעוץ או כהמלצה. יש להפעיל שיקול דעת ולהימנע מפעולות העלולות לגרום נזק. האחריות היא עליכם! אתר קשורים לא אחראי למה שאתם עושים על סמך מידע שקראתם בו.

מצאתם טעות?

מצאתם טעות בכתבה? אתם חושבים שהיא לא מלאה? עזרו לנו לשפר את הערך. כתבו לנו


רוצים לכתוב תוכן לאתר?

יש לכם משהו להגיד? רוצים לכתוב על תחום שאתם אוהבים? מעוניינים לכתוב פוסט על חוויה אישית שעברתם? תהיו בקשר

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page