top of page
חיפוש

שליטה בגמירה (Edging)

שליטה בגמירה (או באנגלית אדג'ינג - Edging) היא דינמיקת בדס"מ ייחודית הכוללת עיסויים של איבר המין (אוננות) ומניעת הגעה לאורגזמה מספר רב פעמים עד שהנשלט מקבל אישור לגמור או גומר ללא שליטה. זאת אחת מסוגי משחק הבדס"מ שניתן לשייך לסדיזם ולמזוכיזם. המונח Edging מקורו מהמילה Edge שפירושה קצה, על-סף.

מאת: indigoblue 84


בפרקטיקת שליטה זאת, הנשלט לא נוגע באיבר מינו. זה יכול להיעשות על ידי איסור שהשולט מטיל עלי הנשלט לגעת בעצמו או באמצעות כבילה של הנשלט שמונעת ממנו לזוז. הנשלט יכול להיות קשור או אזוק לכיסא, למיטה או לכל ריהוט או מתקן אחר שמגביל את יכולת התנועה של ארבעת הגפיים שלו. אם רוצים, ניתן לקשור את שק האשכים או בסיס איבר המין בחבל או ב-cock ring להעצמת התחושה. לשולט בלבד יש גישה לאיבר מינו של הנשלט והוא מענג אותו מינית באמצעות עיסויים ומגע.

Photo by ProperBondage

מה קורה בסשן

בסשן קלאסי של שליטה בגמירה השולט מביא את הנשלט לעוררות מינית גבוהה בעזרת עיסויים באיבר המין ובאזורים מעוררים מינית אחרים בגוף. השולט גורם לנשלט להגיע למצב שהוא קרוב מאוד לגמירה ואז מפסיק את המגע כדי למנוע ממנו לגמור ולהשהות אותה. בהינתן העובדה שהנשלט אינו יכול לגעת בעצמו, הוא לא יכול לגמור. לאחר ההשהיה, השולט נותן לנשלט להירגע לכמה רגעים ואז מתחיל שוב בעינוגים עד לקצה וחוזר חלילה. כך לשולט יש שליטה מלאה וכשהוא מחליט, אז הוא מאפשר לנשלט לגמור.


סדיזם ומזוכיזם

ציינו בפתיחה שליטה בגמירה היא פרקטיקה המשויכת לסדיזם ומזוכיזם. שליטה בגמירה יכולה להיות סדיסטית מאחר שמניעת הגמירה מובילה לעוררות פיזית וסבל עבור הנשלט שנמנע ממנו לגמור, סבל שגורם לעונג אצל השולט.


בסשן של שליטה בגמירה, הנשלט מתנשף, כל הגוף שלו רועד, הוא מנסה לשחרר את הידיים והרגליים, הוא גונח ונאנק ולעיתים מתחנן בפני השולט שיאפשר לו לגמור. כל אלו יחדיו הם סממנים של שליטה ועונג סדיסטי, מיני ופסיכולוגי עבור השולט.


מן הצד השני כמובן זהו סממן מזוכיסטי עבור הנשלט שסובל כאשר אינו יכול לקבוע מתי יגמור ובכל פעם הוא מגיע לקצה, רגע לפני הגמירה אך לא גומר.


אורגזמה מוכפלת

אחד מהרגעים הקסומים בסשן של שליטה בגמירה הוא רגע ההגעה לאורגזמה. נשלטים רבים מתארים שברגע שהם מקבלים אישור לגמור, אז העוצמה של הגמירה שלהם מוכפלת בכמות הפעמים שנאסר עליהם לגמור. סשן שליטה בגמירה הוא הרבה יותר מלקשור את הנשלט לכיסא ולאונן לו. סשן שליטה בגמירה הוא דו שיח מיני עוצמצי בין השולט לנשלט, שיתוף פעולה ואקסטזה מינית.


שליטה בגמירה היא אחת מפרקטיקות הבדס"מ שמשלבת בתוכה סף סבל, עונג, מזוכיזם וסדיזם. למרות שהיא פשוטה לכאורה ולא דורשת הרבה מאשר כיסא, חבלים וחומר סיכה, היא אחת החוויות המיניות העוצמתיות שגבר יכול לחוות. מומלץ לעבור סשן שליטה בגמירה עם שולטים מנוסים, רצון להתמסר ויכולת להגיע לרמות של תקשורת וכימיה טובה עם השולט. ללא זה, הקסם לא יתרחש.

שתפו אותנו מניסיונכם

מה דעתכם על שליטה בגמירה? הגיבו פה בסוף העמוד. אתם מוזמנים לשתף מניסיונכם ולכתוב טיפים נוספים. אם יש לכם תמונות מסשנים של שליטה בגמירה, אתם יכולים להעלות אותם כאן (בהסכמת המצולמים והצלם כמובן).

ועוד משהו...

אין להתייחס לתוכן בפוסט הזה כייעוץ או כהמלצה. יש להפעיל שיקול דעת ולהימנע מפעולות העלולות לגרום נזק. האחריות היא עליכם! אתר קשורים לא אחראי למה שאתם עושים על סמך מידע שקראתם בו.

מצאתם טעות?

מצאתם טעות בכתבה? אתם חושבים שהיא לא מלאה? עזרו לנו לשפר את הערך. כתבו לנו


רוצים לכתוב תוכן לאתר?

יש לכם משהו להגיד? רוצים לכתוב על תחום שאתם אוהבים? מעוניינים לכתוב פוסט על חוויה אישית שעברתם? תהיו בקשר

פוסטים אחרונים

הצג הכול

2 Comments


איך אפשר ליצור קשר?


אני מחיפה

Like
Replying to

היי, שלח לי הודעה לפרופיל שלי כאן באתר ונתכתב. אם יש לך אטרף חפש את Mister Edger ודבר איתי.

Like
bottom of page